На Одещині вручили інвалідний візок воїну-афганцю

У середу, 8 серпня,  голова Спілки воїнів-афганців Березівського району Микола Фабульян та представники Спілки вручили інвалідний візок воїну-афганцю.

Петро Миколайович Тельпіс — із Розквіту, має дружину та двох доньок.

Ветеринар за фахом, він почав хворіти на діабет відразу по закінченню військових дій в Афганістані. Зараз йому 53 роки, з яких 23 він живе на інсуліні. З часом хвороба прогресувала, додалися болі в ногах, які мучали чоловіка протягом 15 років.

На даний момент Петро Миколайович знаходиться на лікуванні в хірургії Березівської ЦРЛ. Через хворобу йому нещодавно ампутували праву ногу. «Звикаю жити по-новому. Здається, що все ще відчуваю пальці на правій нозі. А її вже нема. Потім буду вчитися рухатися з вилицями та на візку. Бо не хочу бути прикутим до ліжка», — каже учасник бойових дій. Фінансовий стан родини не дозволяв купити необхідні засоби для реабілітації.

Коли Микола Фабульян дізнався про біду земляка-афганця, то він відразу звернувся за допомогою до депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та голови Березівської районної ради Віталія Мосійчука. «Як ми можемо стояти осторонь, коли в нашого товариша такі проблеми зі здоровֹ’ям? Нам не байдужа його біда. Ми щиро вдячні Князю Аршалуйсовичу та Віталію Леонідовича за розуміння наших проблем та активну допомогу у їх вирішенні», — зазначає голова районної Спілки воїнів-афганців.

Це звернення розглянули моментально. Сучасний інвалідний візок італійського виробництва Князь Хачатрян та Віталій Мосійчук придбали власним коштом. І ось через кілька днів новий засіб реабілітації привезли до лікарні та вручили.

Петро Тельпіс був розчулений увагою та щиро дякував за таку важливу допомогу та підтримку.